Bugün 21 Nisan 2014 Pazartesi
WM Aracı Gündem
Akcay37.Com Açıldı (Referanslarımdan)
05 Şubat 2013 19:48 1932 Kez Okundu Yorum Yok

akcay37ssTekrar merhaba. Muzaffer Demir’in web sitesi, “Akcay37.Com” açılmıştır. Muzaffer beyin fikirleri ile benim WP bilgim birleşti ve ortaya güzel bir tema çıktığını düşünüyorum. Sitede yakında Yunuslar köyü ve çevre köyleri ile ilgili birçok haber paylaşılacaktır. Girmenizi tavsiye ederim. Kastamonululara duyurulur. ;)

Benzer Yazılar
Onur’un Teması v4
Merhabalar. Bilenleriniz vardır, bu temayı çok önceden yapmıştım. Fakat kullanmadığımdan dolayı diğer temalarım gibi referans olarak paylaşmaya karar verdim. Önizleme […]
Mobilya Sitesi HTML & CSS & jQuery Tasarımı
15 Mart akşamı biten bir iş. PNG olarak bana gönderilen tasarım birkaç sayfadan oluşan HTML & CSS & jQuery olarak […]
“Saat Kaçta Hangi Kanalda” Açıldı!
Merhaba arkadaşlar. Geçen yazımda bahsettiğim tema birkaç gün önce bitti ve teslim ettim. Birkaç pürüz vardı, onları da bugüne kadar […]
Ayıp Denen Bir Şey Var :D
Arkadaşlar bugün FIFA videolarından birine rastladım. Sahalarda görülmesi imkansız hareketleri bu videoda gördüm. Çok da komik. Umarım beğenirsiniz.
"Akcay37.Com Açıldı (Referanslarımdan)" yazısına yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Koç

21 Mart - 20 Nisan
Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, yaratıcılığınızı daha da ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacak ve toplumsal başarınızı ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Özellikle kişisel tavırlarınız karşılaşacağınız olaylar üzerinde belirleyici olacak. Enerjinizi yanlış kullanmak istemiyor olmanız yüzünden, zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun

Boğa

21 Nisan - 21 Mayıs
Ay sizin gibi toprak bir burç olan Oğlak'ta e ilerlerken, fikirlerinizde belli ve gözle görülen bir inatçılık söz konusu. Ele aldığınız konuları sonuna kadar inatla sürdürecek ve başarıya bir adım daha yaklaşacaksınız. Aileniz, kararlı davranışlarınız karşısında, size destek verecekler ve siz de olumlu etkileneceksiniz.

İkizler

22 Mayıs - 21 Haziran
Birlikte çalıştığınız kişilerle iş birliği içinde olacaksınız. Bugün, kendinizle ilgili yeni projeler üretme çabasındasınız. Partnerinizle ortak çalışmalar yapmak için, uygun bir gündesiniz. Onunla paylaşacağınız çok şey var. Fakat sizin değişime olan ihtiyacınız yüzünden, sosyal ilişkilerinizi kendi tarzınıza göre yaşamak istiyorsunuz.

Yengeç

22 Haziran - 23 Temmuz
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal konularda performans yüksekliği göze çarpıyor. Partnerinizin sizin hakkınızda düşüncelerine çok önem veriyorsunuz. Bugün, duygu derinliği yaşayan bir kişi olarak, bir çok ayrıntılar söz konusu olabilir. Gizliliklerin size kazandıracağı hiçbir şey yok unutmayın.

Aslan

24 Temmuz - 21 Ağustos
Duygu derinliği içinde olacağınız bugün, her şeyi farklı yönden algılıyorsunuz. Geçmiş yaşamınızla ilgili eski pürüzler kafanıza takıyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizinle olan beraberliğinde, sosyal statünüze önem veriyor olması, sizi daha da seçici yapabilir. Bugün, günlük yaşamınızda tatmin edici, bir performans gösteriyorsunuz.

Başak

22 Ağustos - 23 Eylül
Karşı tarafın ani değişimleri karşısında bocalamanız mümkün. Bugün, çevrenizle birlikte yeni başlangıçlar içinde olacak ve girişimciliğinizi ön plana çıkaracaksınız. Siz, kendi tarzınızla hareket etmekten yanasınız. Şartlarınız konusunda taviz vermek istemiyorsunuz. İşinizle ilgili bazı şeyleri aşma çabası içinde olacaksınız.

Terazi

24 Eylül -23 Ekim
Maddi konularda yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca kullanacaksınız. Bugün, görüşeceğiniz kişilerin, size olan davranışları çok önemli. İsteklerinizde dengeli ve yapıcı davranmanıza rağmen, olayları çok fazla incelemekten yanasınız. İsteklerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

Akrep

24 Ekim - 23 Kasım
Ay'ın bulunduğu konum sayesinde, kişisel ilişkilerinizi maddesel kazançlarınızla aynı paralellikte tutmak isteyebilirsiniz. Proje üretme konusunda derin düşüncelere sahipsiniz. Bilinçaltınız oldukça yoğun. Yapmak istediğiniz çok şey var. Duygusal konularınızla ilgili yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Yaratıcılığınıza güveniyorsunuz.

Yay

24 Kasım - 22 Aralık
Kişisel özgürlüğünüzün elinizden alınmasına karşısınız. Bugün, derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda hiç kimseye taviz vermek istemiyor olmanız, karşınızdaki kişilerle ikilem yaşamanıza neden olabiliyor. Ret etme konusunda daha cesur davrandığınız zaman, yaşamınız kolaylaşacak.

Oğlak

23 Aralık - 20 Ocak
Ay burcunuzda ilerliyor ve ilişkilerinize yepyeni bir motivasyon kazandırıyor. Kişisel kariyeriniz ve duygusal güveninizin çok önemli olması, yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmenizi sağlıyor. Öfkelerinizi baskı altında tutmayı başardığınız sürece iş motivasyonunuz daha da artacak.. Fırsatlarla yüklü bir gün.

Kova

21 Ocak - 19 Şubat
Çevrenizdeki kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir.. Karşınızdaki insanlara güven duymak istemeniz sonucunda, detaylar ön plana çıkıyor. Bugün, bir çok konu üzerinde yeniden düşünmeli ve karar vermeden önce beklemelisiniz. Arkadaş çevrenizde yanlış telkinlere neden olabilecek durumlar söz konusu olabilir..

Balık

20 Şubat - 20 Mart
Duygusal bağlarınızı güçlendirmek istiyorsunuz. Enerjinizi olumlu bir şekilde ortaya çıkarmalısınız. Görüşeceğiniz kişileri etkilemek sizin elinizde olan bir şey. Sadece sözlü ifadelerinizde dikkatli olmak zorundasınız. Bugün, yaşamınızı kolaylaştırıcı olayları kendinizi çekmekte üzerinize yok. Başarınızın desteklenmesini istiyorsunuz.
Gelişmiş Arama
Anket

Temalarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...
Tema Önizlemeleri
Tasarım & Kodlama: Onur Kardelen