Bugün 23 Nisan 2014 Çarşamba
WM Aracı Gündem
Akcay37.Com Açıldı (Referanslarımdan)
05 Şubat 2013 19:48 1943 Kez Okundu Yorum Yok

akcay37ssTekrar merhaba. Muzaffer Demir’in web sitesi, “Akcay37.Com” açılmıştır. Muzaffer beyin fikirleri ile benim WP bilgim birleşti ve ortaya güzel bir tema çıktığını düşünüyorum. Sitede yakında Yunuslar köyü ve çevre köyleri ile ilgili birçok haber paylaşılacaktır. Girmenizi tavsiye ederim. Kastamonululara duyurulur. ;)

Benzer Yazılar
Blue & Black Teması’nda Fotoğraf, Video ve Müzik Galerisi Kullanımı
Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere, Blue & Black WP Teması‘nda Fotoğraf, Video ve Müzik Galerisi kullanımını anlatacağım. Yazılarım ile birlikte […]
Mobilya Sitesi HTML & CSS & jQuery Tasarımı
15 Mart akşamı biten bir iş. PNG olarak bana gönderilen tasarım birkaç sayfadan oluşan HTML & CSS & jQuery olarak […]
Slider (Manşet)
25.03.2013 İstenilen manşetin tıpkısı, sıfırdan kodlanarak oluşturuldu ve WP’ye entegre edilerek teslim edildi. Demo adresine aşağıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Eftal v3.5
Herkese merhaba. wmaraci.com‘dan ProTech nickli arkadaşımız (Eftal Bulut) kendi ismini taşıyan Eftal adında bir tema paylaşmıştı. Fakat birtakım hataları bulunuyordu. […]
"Akcay37.Com Açıldı (Referanslarımdan)" yazısına yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Koç

21 Mart - 20 Nisan
Bugün, entelektüel konularda kendinizi son derece aktif ve başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Ufkunuzun genişlemesine neden olabilecek konuları araştırmak istiyorsunuz İyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi ses getirecek.

Boğa

21 Nisan - 21 Mayıs
Çevrenizde özel dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin sizi olan davranış şekillerinden farklı anlamlar çıkarmanız mümkün. Bugün, Ay'ın bulunduğu konum, organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermenizi öneriyor.

İkizler

22 Mayıs - 21 Haziran
Duygusal konularınızda farklı bir algılama şekliniz var ve sizi mutlu edecek olayların derin bir anlam ifade etmesini bekliyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, partnerinizle olan birlikteliğinizi irdeleme konusunda, aşırıya kaçmamalı ve baskıcı davranışlardan kaçınmalısınız. Özgürlüğünüz konusunda ısrarcısınız.

Yengeç

22 Haziran - 23 Temmuz
Duygularını açıklama konusunda oldukça cesur davranıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz alanları tespit ederek, enerjinizi olumlu bir şekilde kullanacaksınız. İçsel disiplininiz mükemmel ve çalışkanlığınızı bir kez daha ortaya koyacak, doğru çalışma alanlarını bulacak ve çalışmalarınızı bu yönde ilerleteceksiniz.

Aslan

24 Temmuz - 21 Ağustos
Emir almaktan hoşlanmadığınız kesin. Özellikle Kova'da ilerleyen. Ay, duygusal ilişkilerinizde renkli bir yelpaze sunuyor. Partnerinizin olumlu yaklaşımları karşısında kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz . Bugün katılacağınız organizasyonlarda,kendinize farklı bir yer edinecek ve seçkin kişiliğinizi ortaya koyacaksınız.

Başak

22 Ağustos - 23 Eylül
Partnerinizin fikirlerinden etkilendiğinizi ona hissettirmek istemeyebilirsiniz. Bugün, onunla yapacağınız konuşmalar sırasında bazı yapılanmalar söz konusu olacak. Önce dinlemeli sonra karar vermelisiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayıcı fikirlerden uzak kalmayı başarabilir ve stratejinizi belirlerseniz, olaylar lehinize gelişecek.

Terazi

24 Eylül -23 Ekim
Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakları farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. Aktif düşünmeniz sayesinde başarılı oluyorsunuz. Kendinize yakın kişilerle fikir birliği içinde olacaksınız.

Akrep

24 Ekim - 23 Kasım
Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Mesleki anlamda kendinize disiplin kazandırma çabası içindesiniz ve elde ettiğiniz her şeyi, kendi gücünüze dayalı olduğunu görmek, sizi olumlu etkileyecek.

Yay

24 Kasım - 22 Aralık
Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün, kendini aşma konusunda oldukça ısrarcı davranmak isteyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmeniz, biraz da çevresel motivasyonunuzla eş değerde ilerliyor. Özgün bir kişiliğiniz var ve her zaman fark ediliyorsunuz.

Oğlak

23 Aralık - 20 Ocak
İş yaşantınızda farklı düşüncelere sahip olsanız bile, inatçı ve pratik davranışlarınız sayesinde işinizde istediğiniz disiplini kurmayı başaracaksınız. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkinizi her anlamda pozitif olacaktır.. Bazen gereğinden fazla katı davranışlar sergiliyorsunuz.

Kova

21 Ocak - 19 Şubat
Özgürlüğünüze ters düşmeyen arkadaş çevresini tercih ediyor olmanız, her an yeni olayları gündeme getirebilir. Ön yargısız yaklaşım tarzınız, karşınızdaki kişileri olumlu etkiliyor. Bugün bir çok kombinasyon çalışmalarınızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için, gerekli bağlantıları kurmayı başaracaksınız.

Balık

20 Şubat - 20 Mart
Yaşantınızla ilgili değişimlere hazırsınız. Değerlerinize sahip çıkmayı istiyor ve engeller karşısında olumlu davranışlar sergiliyorsunuz. En küçük fırsatları bile, lehinize çevirme konusunda oldukça başarılı çalışmalar içindesiniz.Bugün görüşeceğiniz kişilerin, samimiyeti konusunda dikkatli olmalı ve özel duygularınızı kendinize saklamalısınız.
Gelişmiş Arama
Anket

Temalarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...
Tema Önizlemeleri
Tasarım & Kodlama: Onur Kardelen